Polecane strony

Polecane Strony

Data dodania: 2011-02-10 17:32:16, Dodane przez: Zoreal
Shaumbra.pl - to właściwie konieczność dla wszystkich Mistrzów, którzy odkrywają swoje Mistrzostwo. Zacznijcie od materiałów prowadzonych przez Saint Germaina - Adamusa ale i cały wieloletni cykl spotkań z Tobiaszem jest wręcz niezbędny. Wiadomo, że wszystko jest względne i należy słuchać jedynie swojej intuicji w tym, co dla Nas dobre i potrzebne na dany moment. Materiały Shaumbry pomogą zrozumieć wiele kwestii poruszanych i doświadczanych na spotkaniach warsztatowych. Ale jak już w to wszystko wejdziecie to prowadzenie zacznie płynąć bezpośrednio z Góry, z zaufania Sobie.
Tagi: polecane, strony
Artykuły podobne do Polecane Strony:


Troszkę o mnie
Witaj. Nazywam się Tomasz Łaska. To moje imię ziemskie, tylko jeden z moich aspektów. Od lat poszukiwałem obfitości i te oto poszukiwania doprowadziły mnie do obszernej Świadomości Życia. Poznaj mnie bardziej
Zaloguj się! Po co?
Ostatnie Artykuły
Częstotliwości pracy mózguOpis częstotliwości pracy mózgu (fal mózgowych) ze wskazaniem na stany wskazujące na przejawy rozwoju duchowego.Więcej »
O jak oczekiwaniaOczekiwania: skąd się biorą, jakie są, jak wpływają na nasze życie...Więcej »
ByćDoświadczenie pewnego współczesnego gnostyka...Więcej »
Charlie Chaplin o swoim życiuSir Charles "Charlie" Spencer Chaplin przedstawia swą mądrość zebraną zapewne ze swoich doświadczeń życiowych.Więcej »
Najwyższa IstotoModlitwa z natychmiastową realizacjąWięcej »