Materiały

Artykuły:

 • Częstotliwości pracy mózgu

  Częstotliwości pracy mózgu

  Data dodania: 2011-12-13 21:47:56, Dodane przez: ZorealOpis częstotliwości pracy mózgu (fal mózgowych) ze wskazaniem na stany wskazujące na przejawy rozwoju duchowego.
 • Aktywacja Merkaby Tachionowej

  Aktywacja Merkaby Tachionowej

  Data dodania: 2011-10-03 19:02:11, Dodane przez: ZorealŚwiadomość Tachionowa - Most Tachionowy - Merkaba Tachionowa - takimi pojęciami możnaby opisać zdumiewające ale bardzo głęboko rodzime zjawisko w Nas - połączenia ponad Czaso-Przestrzenią, ponad zdefiniowanymi pojęciami ze Wszystkim Co Jest. Jakie ma to następstwa. Jakim jest CUD-em - o tym Wysokie Świadomości Kosmiczne.
 • Przekaz o Jovicie

  Przekaz o Jovicie

  Data dodania: 2011-07-08 18:28:32, Dodane przez: ZorealHistoria życia Jovity opowiedziana przez nią samą. Przekazane poprzez Saint Germaina podczas pewnej długiej sesji. Jovita jest obecnie już świeżo Wniebowstąpioną Istotą. Historia pełna wzruszeń i inspiracji.
 • Operacja na ego u pewnego mistyka

  Operacja na ego u pewnego mistyka

  Data dodania: 2011-02-26 18:44:16, Dodane przez: ZorealOpis przemian pewnego "mistyka", które wytrąciły go z życia pełnego duchowości na pokaz. Tak bardzo aktualne dla każdego z nas...
 • Duchowa tranzycja - Sari Yama, Mistrz Dzogczen

  Duchowa tranzycja - Sari Yama, Mistrz Dzogczen

  Data dodania: 2011-02-23 12:48:41, Dodane przez: ZorealTak, przychodzi czas na to przejście, szansę dla duszy. I co? Co z tym robisz? Jak długo czekasz jeszcze? Ile łez swej świadomości wylejesz jeszcze? Jak długo jeszcze będziesz trwać w zastoju uczuć swej Boskiej Jakości?
 • Objawy transformacji

  Objawy transformacji

  Data dodania: 2011-02-22 19:18:34, Dodane przez: ZorealPrzechodzimy w zupełnie inny, nowy stan bycia. Zrzucenie starych siebie może boleć. Wiąże się to często z różnymi dolegliwościami w ciele. Nie jesteś z tym sam(a).
 • Cicha modlitwa Tobiasza

  Cicha modlitwa Tobiasza

  Data dodania: 2011-02-22 17:47:17, Dodane przez: ZorealW moim sercu akceptuję moje doskonałe Istnienie...
Troszkę o mnie
Witaj. Nazywam się Tomasz Łaska. To moje imię ziemskie, tylko jeden z moich aspektów. Od lat poszukiwałem obfitości i te oto poszukiwania doprowadziły mnie do obszernej Świadomości Życia. Poznaj mnie bardziej
Zaloguj się! Po co?
Ostatnie Artykuły
Częstotliwości pracy mózguOpis częstotliwości pracy mózgu (fal mózgowych) ze wskazaniem na stany wskazujące na przejawy rozwoju duchowego.Więcej »
O jak oczekiwaniaOczekiwania: skąd się biorą, jakie są, jak wpływają na nasze życie...Więcej »
ByćDoświadczenie pewnego współczesnego gnostyka...Więcej »
Charlie Chaplin o swoim życiuSir Charles "Charlie" Spencer Chaplin przedstawia swą mądrość zebraną zapewne ze swoich doświadczeń życiowych.Więcej »
Najwyższa IstotoModlitwa z natychmiastową realizacjąWięcej »