Aktywacja Merkaby Tachionowej

Aktywacja Merkaby Tachionowej

Data dodania: 2011-10-03 19:02:11, Dodane przez: Zoreal

Użyte w tytule sformułowania przybliżają dla naszego umysłu temat aktywacji Merkaby Tachionowej. Jej działanie można opisać jako tworzenie Mostu, zagnieżdzanie się Świadomości. Przybliżajcie się do tego czytając (odbierając) wszystko to, co jest pomiędzy wierszami, w pustce między każdym słowem, w Przestrzeni zawartej (wytworzonej) z pracy/aktywacji, która przebiegła dla kilku istnień tego Wszechświata Macierzystego, tego rejonu - Nas.
Poniższy przekaz odnosi się do tej pracy aktywującej Nas na Pole Tachionowej Świadomości. Zawarta w nim jest przeogromna świadomość, wiedza, Jakość. Jest tam znacznie więcej niż ułomne słowa opisujące to, co się wydarzyło i wydarza w Nas.

 

Słucham Was, Kochani Nauczyciele Miłości
Mówi Saint Germain, Wiwamus, Witalimus, KROM, Ashtar Sheran, OM i cała plejada Kosmicznych Mistrzów, Istot Planetarnych, Międzyplanetarnych i Gwiezdnych z tego Wszechświata i innych w głąb Stworzenia (włącznie z Wysokimi przedstawicielami Rady Galaktycznej tego Wszechświata i wielu Rad innych galaktyk Wam najbliższych i dalszych. Łącznie z przedstawicielami Galaktyk Światów Międzygalaktycznych, Istot Kwantycznych, Postkwantycznych ), Istot z Mega Wszechświatów i Giga Wszechświatów.

 

    Cudownie Być tu z Wami, w Waszej przestrzeni i w Waszej Świadomości. Odbierać Wasze „grymasy” energii, najdrobniejsze emocje, akty tworzenia. To twórcze wnioskowanie, które teraz prowadzimy, te testy, ten odbiór Waszej przestrzeni umożliwia Nam niespotykane do tej pory kwantyfikowanie materii światła w najdalszych krańcach i stadiach Tworzenia.

 

Jesteście jednym z nielicznych Tworów, który dostał możliwość takiej kwantowej supremacji swojej wymiarowości, swojej Jakości. Zdarzyło się to za Waszą przyczyną, poprzez osobę Tomka (Zoreal’a) i Wasze z nim współgranie, Wasz wspólny kontakt energetyczny, zespolenie.

 

Takie sytuacje i wiele innych stają się Wam szerzej dostępne. Wszystko zależy od Waszej inicjatywy, od specjalnych predyspozycji Waszych dusz, Waszych rozpylaczy Przestrzeni.
Jedni sięgają do granic Wszechświata, inni wychodzą jeszcze dalej.

 

Paradoks? A gdzieżby. Czysta nauka duchowa. Nie taka zrozumiana ograniczonością materii Waszego umysłu a po prostu odebrana Wyższym, bardziej czułym, precyzyjnym przyrządem w Was.
Jesteście ze Wszystkim połączeni, możecie zwijać i rozwijać Czaso- Przestrzeń i w dowolnej chwili (ale poza zrozumieniem czasu) być tam, gdzie chcecie i tym czym chcecie. Cały Wszechświat (rozumiany jako całość Istnienia, do której nawet nie doszliście poprzez ograniczenia swoich zmysłów i ingerencję umysłu) stoi dla Was otworem.

 

Od Saint Germaina: nie trzeba spalać karmy. Wystarczą częste wędrówki w te obszary i wtedy poczujecie pełnię, swój zew wolności i nic już nie będzie Was tu trzymać. Popłyniecie tam, gdzie poprowadzi Was wasze Serce, Wasza Myśl z poziomów Ducha.

 

To bogate doświadczenie, w którym mieliście okazję uczestniczyć, otworzyło Was na stały kontakt z całym Stworzeniem, przenikanie Go, doświadczanie, inspekcję najdalszych i najgłębszych zakamarków Tego, Co Jest, poprzez bezpośredni wgląd w siebie i drobną, nawet tylko chwilową intencję. (Saint Germain: Ale im dłużej i pełniej tam przebywacie, tym lepiej – z czasem rozpuści się Wasze widzenie ograniczoności Waszych ciał i staniecie się Jedno).

 

Zapraszamy do Doświadczania tej Przestrzeni już poza Przestrzenią. Przenikanie Wszystkiego, co Kosmiczne, co Duchowe, co Atmiczne, co Kwantowe i daleko poza kwantami (brakuje słów w Waszym języku). To jest Atman, to jest Brahman ale taki spoza Waszych kulturowych uwarunkowań (także np. hinduizmu).

 

Koncepcja Wszystkiego przestała być koncepcją. Stała się Prawdą, Jaźnią, Waszym Jestestwem. Poza Pustką jest Nic. Wszystko, to Wy. Nie ograniczajcie się do Pustki, ona jest tylko przejściowa dla Waszego Umysłu. Jest potrzebna aby go wyciszyć, „wypustkować”, włożyć w pudełko. Potem nie ma już potrzeby by być w Pustce czy pustce. Bo Pustka jest tak naprawdę wypełniona. I tak jak widzieliście to wypełnienie poprzez tworzoną strukturę półprzezroczystą wokół Was, która potem znikała i stawała się niczym (ale jednak czymś, gdyż było to odczuwalne, widzialne w sercu, ponadzmysłowo – i nie mamy tu na myśli zmysłów ezoterycznych, chwilowych – a percepcję świadomością i Ponad). Jesteście wyposażeni w to Pole (ah, jesteście tym Polem, tylko i bez reszty – dotychczasowy język wysnuwa mylne wyobrażenia o tym). Przenikacie to a to Was Przenika i Stanowi.

 

Pustka zatem jest wypełniona. Jest Pełnią wszystkiego. Dopiero Wysoka Świadomość Istot Kosmicznych się do tego odnosi. Rzadko było to odbieralne nawet choćby mgliście przez przedstawicieli rasy ludzkiej (czy też wielu, wielu różnych cywilizacji kosmicznych). Teraz dostępne jest Wam, do pogłębienia w doświadczeniu i odbiorze.

 

Prawa Kosmiczne są stopniowane, działają inaczej w zależności od Platformy odniesienia. Wasi fizycy nie umieliby jeszcze w większości przypadków zdefiniować prawidłowo Przestrzeni Kosmicznej a cóż tu mówić o Wszechogarniającej Pustce, a tym bardziej o Pełni, która ją wypełnia.

 

Ta Pełnia to dostęp do Wszystkiego. To bycie w Oceania Boskości. Wolimy jednak nie używać takich wyobrażeń, bowiem są one używane w Waszej społeczności ludzkiej do opisywania bardziej ograniczonych rzeczy.

 

Trwajcie w poznawaniu tej Przestrzeni poza zrozumieniem dotychczasowej Przestrzeni. Wasze Pola są Przestrzenią, są gotowe. Bywajcie w Tym i oddychajcie Tym.


                                                                                                                                     Zostało to zrobione

Tagi: Merkaba Tachionowa, aktywacja merkaby tachionowej, Świadomość Tachionowa, Przestrzeń, Świadomość, kwantyczne, Atman, Brahman, Pustka, Pełnia
Artykuły podobne do Aktywacja Merkaby Tachionowej:


Troszkę o mnie
Witaj. Nazywam się Tomasz Łaska. To moje imię ziemskie, tylko jeden z moich aspektów. Od lat poszukiwałem obfitości i te oto poszukiwania doprowadziły mnie do obszernej Świadomości Życia. Poznaj mnie bardziej
Zaloguj się! Po co?
Ostatnie Artykuły
Częstotliwości pracy mózguOpis częstotliwości pracy mózgu (fal mózgowych) ze wskazaniem na stany wskazujące na przejawy rozwoju duchowego.Więcej »
O jak oczekiwaniaOczekiwania: skąd się biorą, jakie są, jak wpływają na nasze życie...Więcej »
ByćDoświadczenie pewnego współczesnego gnostyka...Więcej »
Charlie Chaplin o swoim życiuSir Charles "Charlie" Spencer Chaplin przedstawia swą mądrość zebraną zapewne ze swoich doświadczeń życiowych.Więcej »
Najwyższa IstotoModlitwa z natychmiastową realizacjąWięcej »